Nábytek pro - Výrobce RUCK SRN

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

Nábytek pro - Výrobce RUCK SRN 19 položek

Nábytek pro - Výrobce RUCK SRN
Nábytek PODOLOG - volba pro náročné.
Koncept nábytku důsledně respektuje praktické zkušenosti pedikérů a zároveň vyhovuje stoupajícím nárokům na funkčnost a hygienu. Vysoká pohyblivost, lehce výsuvKřesla a otočnné zásuvky a funkčnost skříněk PODOLOG jsou zárukou toho, že práce Vám půjde lehce od ruky. Skříňky jsou vybaveny místem na přístroj - nyní konstruováno na Podolog Nova, Eco a One, dále držáky na ruční díly přístrojů, na tácky a kelímky.
Všechny modely skříněk lze dodat také s UV přihrádkou na sterilní uložení nástrojů. Vysoce účinné ultrafialové paprsky typu C se používají také na klinikách a lékařských ordinacích k odstranění choroboplodných zárodků ze vzduchu. UV přihrádka je vybavena elektronkovými lampami UV-C, má děrované dno z ušlechtilé oceli a čelní plochu z ochranného skla.
Vysoká zásuvka je vhodná pro uskladnění pomůcek a prostředků na ošetření ve vysokých nádobách či obalech. Ideální řešení, jestliže chcete skladovat vyšší nádoby ve svislé poloze – usnadní hledání požadované věci. Je k dostání pro všechny velikosti skříněk série PODOLOG.
Křesla a otočné židličky židličky jsou robustní, stabilní, ergonomicky tvarované, mají velmi snadné ovládání a polohování křesel. Jsou vysoce pohodlné pro těžkou celodenní práci pedikéra a nesmírně pohodlné především však pro zákazníka. Potahy jsou vyrobeny z PU materiálu, který je odolný vůči všem dezinfekčním prostředkům.Košík  

(prázdný)

Hledat