Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

BIOSWING otočná židle -bílá +tyrkys

NOVINKA: Bioswing  -  pohodlná pracovní židle

se stabilní pěticípou podnoží a kolečky. Vhodná pro dlouhodobé sezení bez bolestí zad. Byla vytvořena pro vaše maximální pohodlí při práci.

Více detailů

24 345,20 Kč s DPH
20 120,00 Kč bez DPH

966.08 EUR s DPH

0008 1040321


Její používání významně přispívá k ergonomickému sezení a k efektivní podpoře vašich zádových svalů. Systém BIOSWING je unikátní technologie. Pohyblivá na všechny strany, s řízeným tlumením a dynamickým reflektováním energie těla.

Speciální kyvadla  umožňují  i při stabilním sezení jemné  mikropohyby.  Ty  aktivují a posilují svaly páteře a  chrání ji před bolestmi  a skoliózou. Díky tomu je možno  dlouhou dobu  v sedu vydržet.

Židle je otočná o 360° ,  velmi pohodlná, má  tvarované, 5 cm vysoké  čalouněné sedadlo. Je stabilní a není  z ní možno sklouznout. Čalounění je vyrobeno z PU kůže, odolné  vůči dezinfekčním prostředkům.

Zadní část opěradla a spodní část sedadla je v bílé barvě. Pohodlné  opěradlo lze nastavit na výšku (11 cm) a naklonit dozadu až 8 ° C. Je to stabilní podpora pro záda. Židle je na stabilní, pěticípé hvězdici -   konstrukci  z pevného hliníku, kolečka vhodná pro tvrdé podlahy, pojíždění je tiché. Konstrukce se snadno čistí.

Dodává se v barvách světle bílá, šedá,  máta (mint - na obrázku),  pastelová zelená , královská modř, tyrkysová, červená.


Technické údaje:

U sedadla lze nastavit výšku sedadla, sklon sedadla, hloubku sedadla,výšku opěradla.


Rozměry sedadla š-41 cm, h - 40 cm, čalounění 5 cm

Rozměry zádové opory: š-42 cm, v-42 cm. Sedadlo má možnost individuálního nastavení. .

Nastavitelná výška:  44 - 57 cm

Zvláštní výhody:                                                           Mechanický systém Bioswing

Sklon sedadla:                                                               8°

Nastavení výšky opěradla:                                            11 cm
Košík  

(prázdný)

Hledat