Coneta s.r.o. Otrokovice - Taška přenosná - RUCK mobil system pro Nova 3

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

Taška přenosná - RUCK mobil system pro Nova 3

Praktická, přenostná taška pro Podolog Nova 3. Vyrobena pro bezpečnou přepravu a pohodlnou práci u zákazníka při mobilní pedikúře.

Více detailů

12 120,57 Kč s DPH
10 017,00 Kč bez DPH

480.98 EUR s DPH

1112 1118401


Je vyrobena  z   nepromokavého materiálu, odolnému proti oděrkám a je zároveň z dostatečně sílného materiálu, který chrání  při případném nárazu přístroj proti  poškození.  Součástí tašky je kabel,  vestavená zásuvka a a praktická schránka pro přístroj se 2 tácky na nástoje a kosmetiku. Do speciálního držáku lze vložit   světelnou  lampu-lupu Podolog Circle, která se do tašky rovněž pohodlně vejde. Lampa však není součástí tašky.

Světelná lupa-lampa není součástíRUCK Mobile System-technická jednotka pro bílou edici NOVA 3 je ideálním řešením pro profesionály. Podologii, kteří poskytují své služby mimo kabinet.
Sada obsahuje:
Technický celek-kompaktní těleso z ABS plastu odolného proti nárazu.
Hezká a estetická taška na zip, která má prostorný sakwę pro přípravu. K disPozici je také praktický pás pro přepravu Cąłego Kit. Vak je vodotěsný, robustní materiál.
Tento technický celek slouží k pohybu frézovacího stroje Podolog Nova 3, kruhu S White Edition, držáku frézovacího pera a elektrického kabelu. Jednotka je integrována se dvěma zásobníky na nádobí a nářadí. Obsahuje elektrický kabel v kabelové šachtě. Jednotka může být v případě potřeby rozebrána v dílech.
V horní části jednotky je speciálně reliéfní místo pro bezpečnou přepravu sací hadice z frézovacího stroje.
Pro seřízení a nastavení frézovacího stroje není nutné jej vytáhnout z těla. Jakoukoli akci lze provést bez problému v kompaktním obalu. Jednotka je dost, aby se dal na správném místě, přeložte lampu s lupou a připojte jej k síti.
K technickému celku je připevněna lampa s zvětšovacím sklem s Podolog kroužky a držákem frézovacího pera.
Vybaven kabelem a vestavěnou zásuvkou pro rychlé připojení zařízení.
Pouzdro je bílé barvy.Technický celek-kompaktní těleso z ABS plastu odolného proti nárazu.

 Košík  

(prázdný)

Hledat