Coneta s.r.o. Otrokovice - Podologická židle otočná s opěrkou BIOSWING - mint

Kategorie

Akční nabídka

Všechny slevy

Podologická židle otočná s opěrkou BIOSWING - mint

NOVINKA: Bioswing  - z této židle se vám nebude chtít vstávat.

Maximálně pohodlná otočná židle  v robustním provedení se stabilní pěticípou podnoží a kolečky. Vhodná pro dlouhodobé sezení bez bolestí zad. Byla vytvořena pro vaše maximální pohodlí při práci a svým moderním designem bude ozdobu každého salonu.

Více detailů

32 193,26 Kč s DPH
26 606,00 Kč bez DPH

1277.51 EUR s DPH

0006 1040007


Přijďte si ji prohlédnout a vyzkoušet k nám do firmy nebo na některou z  jarních výstav.

Mysleme  také jednou na sebe! Pro zákazníka děláme vše možné, celé dny trávíme prací a je velmi těžké v pozdním odpoledni stále sedět a pracovat.

Proto zde máme pro podology, kosmetičky,  manikérky  a zubaře elegantní řešení. Židle Bioswing  zajišťuje díky své konstrukci pohodlné sezení při dlouhé a  namáhavé práci.

Její používání významně přispívá k ergonomickému sezení a k efektivní podpoře vašich zádových svalů. Systém BIOSWING je unikátní technologie. Pohyblivá na všechny strany, s řízeným tlumením a dynamickým reflektováním energie těla.

Speciální kyvadla  umožňují  i při stabilním sezení jemné  mikropohyby.  Ty  aktivují a posilují svaly páteře a  chrání ji před bolestmi  a skoliózou. Díky tomu je možno  dlouhou dobu  v sedu vydržet.

Židle je otočná o 360° ,  velmi pohodlná, má  tvarované, 5 cm vysoké  čalouněné sedadlo. Je stabilní a není  z ní možno sklouznout. Čalounění je vyrobeno z PU kůže, odolné  vůči dezinfekčním prostředkům.

Zadní část opěradla a spodní část sedadla může být buď v bílé barvě nebo v imitaci ořechového dřeva. Silné a  široké opěradlo lze nastavit na výšku (8 cm) a naklonit dozadu až 8 ° C. Je to stabilní podpora pro záda. Židle je na stabilní, pěticípé hvězdici -   konstrukci  z pevného hliníku, kolečka vhodná pro tvrdé podlahy, pojíždění je tiché. Konstrukce se snadno čistí.

Dodává se v barvách světle bílá, šedá,  máta (mint - na obrázku),  pastelová zelená , královská modř, tyrkysová, červená.


Technické údaje:

U sedadla lze nastavit výšku sedadla, sklon sedadla, hloubku sedadla,výšku opěradla.
Systém VarioBackMatic dovoluje plynulé nastavení přítlaku na záda pro optimální sezení.


Rozměry sedadla š-41 cm, h - 40 cm, čalounění 5 cm

Rozměry zádové opory: š-41 cm, v-49 cm. Sedadlo má možnost individuálního nastavení. Horizontální posunutí může být až 5 cm.

Nastavitelná výška:  48 - 61 cm

Hmotnost křesla 5 kg

Zvláštní výhody:                                                           Mechanický systém Bioswing, nastavení hloubky sedadla v rozmezí 5 cm

Sklon sedadla:                                                               8°

Nastavení výšky opěradla:                                            11 cm
Košík  

(prázdný)

Hledat